Pamje nga dasma e futbollistit shqiptar

Mbrëmë, Florent Hadergjonaj dhe Dorina Podrimja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Pamje nga dasma e çiftit janë publikuar në Instagram.

Dorina me fustan të bardhë si në përralla, e Florenti i veshur në blu, shkëlqyen në ditën e tyre më të veçantë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vello | Entermedia (@vello.tv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vello | Entermedia (@vello.tv)

 

Lajmet Pamje nga dasma e futbollistit shqiptar >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!