”Tre musketierët”, po vijnë në bashkëpunim

Artistët, Tayna, Butrint Imeri dhe Mozzik po sjellin një projekt muzikor së bashku.

Lajmi është bërë i ditur nga Mozzik, i cili ka postuar një fotografi nga xhirimet.

”Tre musketierët. Vendosni rrypat e sigurimit”, ka shkruar Mozzik krahas fotografisë./21Media

Lajmet ”Tre musketierët”, po vijnë në bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!