Këngëtari Berkan Beka shtrihet në spital

Këngëtari Berkan Beka është shtrirë në spital. Burime të Rahovci.info mësojnë se bëhet fjalë për diçka jo të lehtë.

Berkani pritet t’i nënshtrohet një operacioni.

Në disa fotografi që kemi siguruar shihet këngëtari i shtrirë në spital.

Kujtojmë se Berkan Beka i është rikthyer muzikës me projektin “Ty”, të publikuar në muajin mars të këtij viti dhe po vazhdon me projekte të reja./21Media

Lajmet Këngëtari Berkan Beka shtrihet në spital >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!