Osmani pjesë e konferencës së Kombeve të Bashkuara për gratë dhe paqen

Nga ora 09:00, ka filluar konferenca e organizuar nga Misioni i Kombeve të Bashkuara në Kosovë “UNMIK” mbi temën “Dita e hapur globale e Kombeve të Bashkuara për gratë, paqen dhe sigurinë”.

Në këtë ngjarje që po mbahet në hapësirën e Klan Arena, është duke marrë pjesë edhe Presidentja e vendit Vjosa Osmani, transmeton Klankosova.tv.

 

Lajmet Osmani pjesë e konferencës së Kombeve të Bashkuara për gratë dhe paqen >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!