Peci: Bashkëpunimi në mes nivelit qendror dhe atij lokal sjell politika efektive bujqësore

Për t’u njohur nga afër me potencialin bujqësor, blegtoral e pyjor në Komunën e Pejës, sot gjatë ditës Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci qëndroi për një vizitë zyrtare në këtë komunë. Me këtë rast, Ministri Peci është takuar me Kryetarin e Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, ku në frymën e bashkëpunimit ndër-institucional, kanë biseduar edhe rreth mundësive që ka…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!