Publikohet kënga “Alkool” nga Yll Limani dhe Noizy

Artistët e njohur Yll Limani dhe Noizy, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

“Alkool”, mban titullin kënga e re nga dyshja, e cila sapo është publikuar në Youtube e shoqëruar me videoklip.

Kënga vjen me muzikë dhe tekst nga Yll Limani, Tonic x Denk dhe Noizy, ndërsa beat-i nga Bryan S.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni Entermedia./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Alkool” nga Yll Limani dhe Noizy >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!