Publikohet “Luje belin” nga Dafina dhe Kida

Këngëtaret e njohura dhe të dashura nga publiku, Dafina Zeqiri dhe Kida sonte publikuan bashkëpunimin e paralajmëruar.

“Luje belin” titullohet kënga, të cilën artistet e publikuan me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Elinel dhe Dafina, ndërsa për muzikën Dafina.

Dafina dhe Kida duken mjaft atraktive në videoklip./21Media

Lajmet Publikohet “Luje belin” nga Dafina dhe Kida >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!