Alban Skënderaj publikoi këngën “Lamtumirë”

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, kantautori shqiptar, Alban Skënderaj ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Lamtumirë”, mban titullin kënga e re nga Albani, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Kënga është një bashkëpunim me Avaxus, ndërsa producent i saj është Lorenc Aliaj.

Teksti dhe melodia është nga Alban Skënderaj, ndërsa për videoklipin është përkujdesur “Talelli Production”.

Kënga “Lamtumirë” vjen pas projektit që “Një Natë” që e solli në bashkëpunim me reperin Capital T./21Media

Lajmet Alban Skënderaj publikoi këngën “Lamtumirë” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!