Beatrix Ramosaj përlotet nga befasia që iu bë për ditëlindje

Këngëtarja Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen e 28-të dhe me këtë rast ajo bërë një dhuratë për fansat duke sjell këngën e re të quajtur “Vonë”, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Mirëpo, edhe këngëtarja është befasuar sot nga adhuruesit e muzikës së saj.

Në këtë datë të veçantë, ajo u përlot nga befasia që i bën fansat dhe ky moment është ndarë në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B e a t r i x 🌈 🧿 (@beatrix.ramosaj.love)

Ndryshe, Beatrix për tekstin e këngës “Vonë” ka bashkëpunuar me reperin Elinel, ndërsa për muzikën dhe producimin u kujdes Bigdeal Records. Këta të fundit e kanë bërë edhe miksimin e  masterizimin e këngës./21Media

Lajmet Beatrix Ramosaj përlotet nga befasia që iu bë për ditëlindje >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!