Pas operimit, Zemaj i uron shërim të shpejtë Latifit

Ish-ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, i ka uruar shërim të shpejt ministrit aktual, Rifat Latifi, pas operimit.

Latifi mbrëmë i’u nënshtrua një intervenimi kirurgjik nga apendisiti, teksa aktualisht po trajtohet në spital, njofton Klankosova.tv.

“Ministri i Shëndetësisë, Dr. Rifat Latifi, sot iu paska nënshtruar një intervenimi kirurgjik nga apendisiti. Me këtë rast, ministrit Latifi i uroj shërim sa më të shpejtë dhe shëndet sa më të mire”, ka shkruar Zemaj.

 

Lajmet Pas operimit, Zemaj i uron shërim të shpejtë Latifit >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!