Publikohet kënga “Ani” nga Gjesti dhe Ema

Rep-artisti Besart Kelmendi i njohur me emrin skenik, Gjesti ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Ani” titullohet kënga e re nga Gjesti në bashkëpunim me këngëtaren Ema.

Tekstin e ka shkruar Gjesti, ndërsa miksimin dhe masterizimin këngës e ka bërë Massive Production.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni XL Films./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Ani” nga Gjesti dhe Ema >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!