Scholz ateron në Kosovë

Kancelari i Gjermanisë, Olaf Scholz, ka ateruar në Kosovë.

Ai në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë është duke u pritur nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, njofton Klankosova.tv.

 

Lajmet Scholz ateron në Kosovë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!