Genta Ismajli publikoi këngë në gjuhën turke, vjen në bashkëpunim me Eypio

Këngëtarja Genta Ismajli ka publikuar sot një projekt të ri muzikor. Kënga mban titullin “Gidiyom” dhe është në bashkëpunim me reperin turk Eypio.

Kënga është në gjuhën turke, duke u bërë kështu projekti i parë i Gentës në turqisht.

Ky projekt është realizuar me bashkëpunëtor nga Turqia.

Videoklipi është xhiruar në Stamboll të Turqisë./21Media

Lajmet Genta Ismajli publikoi këngë në gjuhën turke, vjen në bashkëpunim me Eypio >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!