Koha kur Kurti i quante hajna ata që e shikonin Kosovën në tribunën VIP (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti mbrëmë ka ndjekur ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Irlandës së Veriut nga stadiumi Fadil Vokrri.

Por ajo që ka rënë në sy ishte se Kurti e ka ndjekur lojën e Kosovës nga tribunat VIP.

Ka qenë pikërisht Albin Kurti kur tri vite më parë sa ishte në opozitë kritikonte fortë secilin politikan të Kosovës që përcillte ndeshjet e Kosovës në futboll në ulëset VIP.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!