Shqipëria e mbyll pjesën e parë me epërsi ndaj Izraelit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Kombëtares të Shqipërisë dhe Izraelit në Ligën e Kombeve.

45 minutat e parë në stadiumin “Air Albania” janë mbyllur me epërsinë minimale të “Kuqezinjve”.

Kombëtarja shqiptare e dominoi tërësisht pjesën e parë, teksa golin e gjeti në fundin e saj.

Armando Broja shënoi në minutën e 45-të nga pika e bardhë.

Lajmet Shqipëria e mbyll pjesën e parë me epërsi ndaj Izraelit >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!