“Dominicana” kënga e re nga Gena dhe Genci

Artistët e njohur, Gena dhe Genc Prelvukaj kanë bashkuar forcat për projektin e tyre të ri, shkruan Rahovci.info.tv

“Dominicana” titullohet kënga e dyshes e cila do publikohet së shpejti.

Kjo u bë e ditur nga Genci dhe Gena, të cilët në rrjetet sociale kanë publikuar pjesë nga videoklipi i këngës “Dominicana”./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by G E N A (@genalito_official)

Lajmet “Dominicana” kënga e re nga Gena dhe Genci >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!