Fatos Berisha për lojën me mesazhe: Ku me i gjetë 5 miq në ditët e sotme

Regjisori, Fatos Berisha ka qenë mysafiri i së dieles, në ”n’Maje t’Gjuhës me Xherin”.

Krahas angazhimeve të shumta me të cilat Berisha ishte i ngarkuar dhe po punonte, ai është sfiduar nga Xheri në lojën me mesazhe.

”Ku me i gjetë 5 miq në ditët e sotme, 5 armiqë po”, ka thënë me shaka Berisha.

Regjisori Berisha është sfiduar edhe në gjetjen e kuptimit të fjalëve të vjetra, për çka ka kërkuar ndihmë nga gruaja e tij, Vjosa./21Media

Lajmet Fatos Berisha për lojën me mesazhe: Ku me i gjetë 5 miq në ditët e sotme >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!