Naser Berisha marton vajzën, ajo shkëlqen në veshje tradicionale

Këngëtari i njohur, Naser Berisha ka ndarë sot një gëzim me ndjekësit e tij. Ai ka njoftuar se vajza e tij Lora është martuar.

Këngëtari i cili për vite me radhë na ka emocionuar me tekstet e këngëve të tij, kësaj radhe si duket e pati të vështirë të gjejë fjalë për ta uruar të bijën, shkruan portali Rahovci.info.tv

“Urime martesa Lora ime! Shëndeti, gëzimi e lumturia qofshin gjithmon me ju! Ështe ky ai momenti kur ke kohë me vite me i gjetë fjalët e duhura për këtë moment, e pikërisht në këtë ditë dështon të gjesh fjalët e duhura për ti përshkruar ndjenjat dhe emocionin momental, sepse çdo fjal e çdo urat te duket pak.”, është përshkrimi që ka lënë ai mbi imazhet e publikuara nga ceremonia e kanagjeqit të vajzës.

Lora përveç fustanit të bardhë veshi edhe veshje tradicionale në të cilat shkëlqente./21Media

Lajmet Naser Berisha marton vajzën, ajo shkëlqen në veshje tradicionale >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!