Me poza atraktive në të verdhë, Melinda merr vëmendje

Rep-artistja, Melinda Ademi është mjaftë aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi artistja ka postuar me rroba ngjyrë të verdhë, teksa paraqitet me shumë stil.

”E boj nxeht sikur dielli”, ka shkruar Melinda krahas fotografive.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Melinda është ”All night”, të cilën e ka publikuar më 3 maj./21Media

Lajmet Me poza atraktive në të verdhë, Melinda merr vëmendje >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!