Xhensila dhe Noizy publikojnë pamje nga videoklipi i këngës së re

Artistët, Xhensila Mytezaj dhe Noizy i kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor.

Krahas një video të shkurtër që dyshja kishin ndarë për fansat ditë më parë, artistët tani kanë publikuar edhe disa fotografi, me mbi shkrime të ndryshme.

Noizy dhe Xhensila kanë publikaur fotografi nga i njëjti vend, siç duket ato skena do të jenë pjesë e videoklipit.

”Fol me mua mirë”, ka shkruar Xhensila, teksa paraqitet me veshje ngjyrë të verdhë.

Ndërsa, Noizy shkruan ”Shikom mua, kur une jam duke ju folur”./21Media

Lajmet Xhensila dhe Noizy publikojnë pamje nga videoklipi i këngës së re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!