Agjenda e aktiviteteve për ditën e çlirimit të Rahovecit

Vildane Goga – Çmega, mjekja nga Ulqini e martuar në Rahovec rrëfen rrugëtimin e saj personal dhe profesional

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!