Arrestimet më të çuditshme të kafshëve! (VIDEO)

Arrestimi i një qeni bëri bujë në vendin tonë me javë të tëra.

Dikujt i erdhi çudi e dikush bënte shaka me deklaratën e kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama.

Përderisa diçka e tillë bëri bujë në vendin tonë, bota veçse ishte përballur tashmë shumë herë me një dukuri të tillë.

Madje me dënime shumë më të rënda.

Ndiqeni kronikën në vijim për të parë se pse u arrestua një papagall të Kolumbi, si ndodhi që një ari u dënua me 15 vjet burgim dhe raste të tjera si këto.

Kronikë nga Blerina Shoshi.

Lajmet Arrestimet më të çuditshme të kafshëve! (VIDEO) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!