Blero dhe Afrona janë ndarë, ky detaj tregon gjithçka

Blero Muharremi dhe Afrona Dika ka kohë që janë përfolur shumë në mediat rozë.

Dyshja fillimisht i kanë fshirë të gjitha postimet e përbashkëta në rrjete sociale.

Blero dhe Afrona dukej se po kalonin një krizë mes tyre, pasi ata nuk kanë më asnjë fotografi të përbashkët në ”Instagram”, e të dy ishin mjaft aktiv me postime e dedikime për njëri-tjetrin.

Mirëpo, së fundmi një detaj i ri nga dyshja e ka konfirmuar se lidhja e tyre ka përfunduar, ata të dy nuk e ndjekin më njëri -tjetrin në rrjete sociale.

Blero ditë më parë ishte në Zvicër, ku postonte vazhdimisht pamje të ndryshme, por ndër ato postime nuk figuronte ndonjë fotografi me Afrona Dikën.

Kujtojmë se, Blero dhe Afrona kanë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2019.

Ndërsa Blero ka qenë i martuar edhe me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ka një vajzë, Tara./21Media

Lajmet Blero dhe Afrona janë ndarë, ky detaj tregon gjithçka >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!