Ka diçka të re nga Lindi dhe Venera

Lind Islami dhe Venera Lumani janë ndër çiftet më simpatike të estradës.

Për fansat e tyre, dyshja e njohur kanë dhënë një lajm të mirë. Ata kanë treguar se kanë finalizuar këngën e re të titulluar “Si t’a them unë ty?”.

Ky projekt i Lindit dhe Veneres do publikohet nesër në ora 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LIND ISLAMI (@lind_islami)

Kujtojmë që, projekti i fundit i dyshes është “Fati”. Kënga është publikuar më 13 mars dhe deri tani në Youtube ka marrë mbi 1 mijë klikime./21Media

Lajmet Ka diçka të re nga Lindi dhe Venera >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!