Tre të vrarë dhe pesë të plagosur në Donetsk

Nga granatimet ruse u vranë tre civilë dhe u plagosën pesë të tjerë, në rajonin e Donetskut, tha guvernatori.

Është e pamundur të përcaktohet numri i viktimave në qytetin e pushtuar Maripuol dhe qytetin Volnovakha, shkroi Pavolo Kyrylenko në Telegram.

Lajmet Tre të vrarë dhe pesë të plagosur në Donetsk >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!