Këta janë zyrtarët e komunës së Rahovecit të cilëve do t’u kontrollohet pasuria

Nënkryetarit të komunës së Rahovecit, Fatmir Iskës, do t’i kontrollohet pasuria.

Kështu ka konfirmuar Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK), që pas shortit të hedhur për verifikimin e pasurisë së zyrtarëve ka zgjedhur në këtë short Fatmir Iskën, nënkryetari e Rahovecit.

Ai nuk është i vetmi të cilit do t’i verifikohet pasuria.

Po ashtu në këtë listë të verifikimit të pasurisë janë edhe Albnor Mullabazi dhe Erhan Morina, dy drejtorët e qeverisjes komunale të Smajl Latifit.

Rahoveci24 mbrëmë raportoi për pasurinë e kryetarit të komunës së Rahovecit, Smajl Latifi dhe deputetit, Visar Korenica.

Tetë vjet nga vrasja e Elvis Pistës, vrasësit nuk u kapën kurrë!

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!