Publikohet “Margarita” nga Samanta

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar projektin e ri muzikor “Margarita”.

E realizuar me videoklip, kënga tashmë është në platforma digjitale.

Kënga e re është pjesë e albumit “Mama”.

“Vaj” dhe “E vogla” janë projektet e fundit nga Samanta.

“Vaj”, këngë e cila u prit mjaft mirë dhe që në pak kohë mblodhi miliona shikime në Youtube./21Media

Lajmet Publikohet “Margarita” nga Samanta >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!