Rahovec, burri sulmon fizikisht gruan dhe pastaj arratiset

Sipas raportit të Policisë së Kosovës në 24 orët e fundit janë raportuar nëntë raste të dhunës në familje ku prej të gjitha këtyre rasteve viktimat kanë qenë gra.

Nje burrë dyshohet se ka sulmuar fizikisht gruan e tij pas një mosmarrëveshje verbale.

Tutje, policia ka bërë të ditur se i dyshuari gjendet në arrati ndërsa rasti në procedurë hetimore.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Rahovec në orën 20:05.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!