Ronela Hajati e Mato Lale vijnë me “Papi Chulo”

Artistët Ronela Hajati dhe Mato Lale kanë publikuar projektin e ri bashkëpunim.

Ky është dueti i dytë I dyshes.

“Papi Chulo” quhet kënga e cila bëri sërish bashkë artistët.

E realizuar me videoklip, këngën mund ta gjeni në çdo platformë digjitale.

Ky është projekti i parë I Ronelës që nga paraqitja e saj në Eurovision, një paraqitje e cila u komentua shumë.

Periudhë për të cilën Ronela u shpreh se nuk e kaluar fare lehtë dhe se mezi priste të përfundonte.

Gjithashtu, Ukraina u shpall fituese e Eurovisionit të këtij viti./21Media

Lajmet Ronela Hajati e Mato Lale vijnë me “Papi Chulo” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!