Genc Prelvukaj dhe Gena sjellin “Dominicana”

Artistët shqiptarë, Gena dhe Genc Prelvukaj kanë publikuar projektin e ri muzikor „Dominicana”.

Ky projekt vjen plotë ritëm për fansat e dyshes.

E realizuar me videoklip, „Dominicana“ u prit mirë, bazuar në komentet e para të ndjekësve të dyshes në rrjete sociale.

E fundit nga Genci është „Ama” në bashkëpunim më bashkëshorten e tij, këngëtaren Eni Koçi/21Media

Lajmet Genc Prelvukaj dhe Gena sjellin “Dominicana” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!