Shpat Deda së shpejti publikon projektin e ri bashkëpunim

Artisti Shpat Deda së shpejti do të publikojë projektin e ri muzikor, në bashkëpunim me Edon Vatovcin.

Dyshja përmes Instagramit njoftuan se kënga e re titullohet “Terr”.

“Terr” është realizuar me videoklip dhe për dëgjuesit së shpejti do të lansohet në çdo platformë digjitale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edona Vatoci (@_ktrr_)

Pa dyshim, fansat e dyshes mezi po presin të publikohet kënga e re.

Kjo mund të shihet edhe nga entuziazmi i tyre në Instagram, ku shpresojnë që artistët ta sjellin projektin e ri muzikor sa më shpejt të jetë e mundur./21Media

Lajmet Shpat Deda së shpejti publikon projektin e ri bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!