Teuta e Adonisi përjetojnë momentin më të lumtur si prindër

Çifti i ëmbël, Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina kanë ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi të së bijës, Kaias pasi ajo ka marrë diplomën e parë nga kopshti.

Patjetër që si Teuta ashtu edhe Adonisi nuk mund të ishin më krenar me arritjet e të së vogles së tyre.

“Diploma e parë nga kopshti. Paç shëndet e të priftë e mbara gjithmonë, beba jem’, u shpreh Teuta.

“Diploma e parë për Kaian. Lamtumirë kopshti im”, u shpreh Adonisi në Instagram./21Media

Lajmet Teuta e Adonisi përjetojnë momentin më të lumtur si prindër >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!