AFK vazhdoj të jetë sponzor i artë i klubit të xhudos Ippo

AFK do të vazhdoj të jetë sponzor i artë i klubit të xhudos Ippon!
Marrëveshja u nënshkrua sot në mes të drejtorit ekzekutiv të AFK-së, Vahdet Anadolli dhe perfaqësuesit të klubit Ippon, Toni Kuka.
Ndjehemi krenarë që gjithmonë e kemi mbështetur klubin Ippon dhe do të vazhdojmë ta mbështesim edhe në të ardhmen duke ju dëshiruar edhe shumë suksese të mëtutjeshme./Rahoveci info/

Lajmet AFK vazhdoj të jetë sponzor i artë i klubit të xhudos Ippo >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!