Figurat kryesore lokale e qendrore të Lëvizjes Vetëvendosje vizitojnë shtëpinë-muze të Ukshin Hotit

Figurat kryesore të Lëvizjes Vetëvendosje në qendër e lokale në Rahovec, Gjakovë e Prizren vizituan shtëpinë-muze të Ukshin Hotit.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Vetëvendosje konfirmoi se disa aktivistë e figura të rëndësishme të Lëvizjes në nivel lokal, përfshirë kryesuesin e Kuvendit Komunal të Rahovecit, Defrim Kafexhiu, qëndruan në Krushë të Madhe.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

Komiteti për Politikë dhe Financa i KK Rahoveci mbajti mbledhjen e radhës, u miratuan këto pika…

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!