“Më e mira” kënga e re nga Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj

Artistët e njohur të skenës shqiptare, Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshja kanë bashkuar forcat për projektin e tyre të ri.

Në rrjetet sociale dyshja kanë dhënë detaje rreth këtij bashkëpunimi, shkruan Rahovci.info.tv

Dueti i tyre titullohet “Më e mira” dhe do publikohet nesër në ora 19:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu)

Kujtojmë që, ky është bashkëpunimi i parë i dyshes dhe mbetet të shihet si do pritet nga publiku./21Media

 

Lajmet “Më e mira” kënga e re nga Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!