Noizy dhe Loredana publikuan këngën e re

Stina e verës thuajse çdo vit bënë bashkë artistë të njohur për projekte të reja, dhe këtë vit veç se ka filluar publikimi i këtyre bashkëpunimeve.

Pas publikimit të bashkëpunimit, “Pare” nga Tayna, Butrinti dhe Mozzik sot u publikua edhe një tjetër duet. Bëhet fjalë për atë të Noizyt dhe Loredanës.

Kënga e dyshes tiullohet “Heart attack” dhe është publikuar edhe me videoklip. Për tekstin e këngës janë kujdesur vet artistët, shkruan Rahovci.info.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Kujtojmë se, ky është bashkëpunimi i parë i Loredanës me Noizyn./21Media

Lajmet Noizy dhe Loredana publikuan këngën e re >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!