Përfundon pritja, Irkenci vjen me “Si t’ja them”

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor „Si t’ja them“.

“Për të gjithë ata që kanë një vit që po e kërkojnë..” u shpreh Irkenci për këngën e re që sapo lansoi.

Këngëtari ka punuar fortë kohëve të fundit, pasi edhe ka publikuar disa projekte, të cilat i rezultuan shumë të suksesshme.

“Si t’ja them”, sipas reagimeve të para nga fansat, duket se u prit mirë.

E fundit nga Irkenci është “Afër dhe larg“ në bashkëpunim me Kanita Suma./21Media

Lajmet Përfundon pritja, Irkenci vjen me “Si t’ja them” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!