Me gojën plotë, Neki thotë se binjakët janë dhurata më e çmuar për të

Këngëtari Neki Emra dhe bashkëshortja e tij, Zana vitin e kaluar u bën prindër për herë të parë.

Në jetë erdhën binjakët, Hera dhe Aresi të cilët padyshim janë dhurata më e çmuar për Nekin e Zanën.

Në n’Maje t’Gjuhës me Xherin, Neki me gojën plotë ka thënë se me binjakët është plotësuar në mënyrë të pashpjegueshme.

“Vitin e kaluar u bekova me dy engjuj, kush s’i ka, Zoti i gëzoftë me fëmijë”, u shpreh Neki./21Media

Lajmet Me gojën plotë, Neki thotë se binjakët janë dhurata më e çmuar për të >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!