Mozzik bëhet me veturë të re luksoze

Reperi nga Ferizaj, Gramos Aliu i njohur me emrin skenik Mozzik, është në ndër emrat më të diskutuar të showbiz-it.

Ai është mjaft aktiv dhe i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale dhe shpesh ndan imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, reperi në InstaStory ka treguar se është bërë me një veturë të re e cila është e tipit Bentley.

“Mirë se vjen bishë”, ka shkruar reperi në InstaStory.

Ndryshe, “Pare” është projekti i ri muzikor nga Mozzik në bashkëpunim me këngëtarin Butrint Imeri dhe reperen Tayna./21Media

 

Lajmet Mozzik bëhet me veturë të re luksoze >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!