Publikohet kënga “Melaqe” nga Fifi dhe Tuna

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, dy këngëtaret e njohura Fifi dhe Tuna kanë sjellë sot bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga titullohet “Melaqe” dhe është shoqëruar me videoklip.

Producent i këngës është Fatjon Miftari, tekstin e ka shkruar Fifi, për melodinë po ashtu Fifi bashkë me Tunën.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “Full Moon”./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Melaqe” nga Fifi dhe Tuna >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!