Ryva Kajtazi pozon në bikini

Këngëtarja Ryva Kajtazi ia ka dhënë vetes disa ditë pushimi dhe ka zgjedhur një destinacion luksoz.

Ajo po shijon pushimet në Turqi, shkruan Rahovci.info.tv

Këngëtarja ka marrë vëmendje me një fotografi që ka postuar në Instagram, ku shfaqet në bikini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_)

 Kujtojmë se, Ryva Kajtazi dje ka publikuar një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Turabin, i cili titullohet “Hajde ma knena”./21Media

 

Lajmet Ryva Kajtazi pozon në bikini >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!