Sara feston ditëlindjen, Ledri me urim të veçantë për dashurinë e tij

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë çifti më i përfolur i mediave rozë. Sot është një ditë e veçantë për çiftin, pasi që Sara feston ditëlindjen.

Një urim të veçantë padyshim që Sara e mori nga Ledri, i cili në Instagram ka publikuar dy imazhe të ëmbla familjare, shkruan Rahovci.info.tv

”Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar Ledri poshtë fotografive të publikuara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

 Ndryshe, Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Poem Blu./21Media

Lajmet Sara feston ditëlindjen, Ledri me urim të veçantë për dashurinë e tij >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!