Edona Reshitaj përcjellë mesazhin e fuqishëm në projektin e ri muzikor

Aktorja Edona Reshitaj së shpejti do të publikoj projektin muzikor kushtuar vajzave.

“Më shumë se e bukur je”, për të gjitha vajzat dhe gratë e reja, që t’shohin përtej bukurisë për të arritë gjëra me vlerë në jetë, sepse janë të ditura dhe të forta për të qenë më shumë se veq figura të bukura“, u shpreh Edona.

Sekuencë nga kënga është publikuar në Instagram.

Edonën e keni parë të angazhuar në projekte të shumta qoftë në teatër e qoftë filmike./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edona Reshitaj (@edonareshitaj)

Lajmet Edona Reshitaj përcjellë mesazhin e fuqishëm në projektin e ri muzikor >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!