Xheri: Kush ka vajza botën ka, unë me Poem dhe me Sarën po e di që kam çika n’shpi

N’Maje t’Gjuhës me Xherin u fol për shumëçka.

Këngëtari Neki Emra rrëfeu edhe një herë se sa i përmbushur ndjehet me ardhjen në jetë të binjakëve.

Edhe Xheri nuk la pa përmendur mbesën, të bijën e reperit Ledri Vula, Poem Vula.

Poem pa dyshim ia ka ndryshuar jetën e u ka sjellë harmoni e gëzim në shtëpi familjes Vula, e për këtë gjyshja Xheri është shumë falënderuese dhe mirënjohëse.

“Kush ka vajza botën ka, unë me mbesën dhe me Sarën po e di që kam çika n’shpi”, u shprehi Xheri, duke iu referuar edhe një herë raportit të mirë që ka më Sarën, partneren e Ledrit./21Media

Lajmet Xheri: Kush ka vajza botën ka, unë me Poem dhe me Sarën po e di që kam çika n’shpi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!