Gili mahnitëse në imazhet e fundit

Veç zërit unik që ka këngëtarja e njohur, Gili veçohet edhe për stilin. Tash e sa vite në skenë Gilin gjithmonë e keni parë me ngjyrën e njëjte të flokëve.

Se vitet janë vetëm numra këtë padyshim e dëshmon Gili. 56 vjeçarja në fotografitë e fundit të publikuara në Instagram duket bukur dhe shumë tërheqëse.

Artistja për dekada me radhë është pjesë e skenës muzikore, duke lansuar shumë këngë të cilat edhe u bënë hite ndër vite, si “Xixëllonja”, “Sikur të isha djalë”, “Dashnorja” e të tjera./21Media

 

Lajmet Gili mahnitëse në imazhet e fundit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!