Gresa Behluli shijon pushimet me djalin

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli vitin e kaluar është bërë nënë për herë të parë.

Gresa dhe bashkëshorti i saj janë bekuar me një djalë që e pagëzuan me emrin Dielli, shkruan Rahovci.info.tv

Këngëtarja aktualisht është duke e shijuar pushimin me Diellin. Në rrjetet sociale, Gresa ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e lumtur me djalin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli)

Ndjenjen e të bërit nënë për herë të parë, Gresa Behluli e shfaqi edhe përmes një kënge të titulluar “Si dy nana“. Pjesë e këngës ishte edhe nëna e Gresës, këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza./21Media

Lajmet Gresa Behluli shijon pushimet me djalin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!