Ledri dhe Lluni publikojnë duetin “Narcos Albania”

Rep artisti, Ledri Vula dje Lluni i kanë bashkuar forcat për këngën e re të titulluar “Narcos Albania”.

Projekti është prodhimi i PINT dhe ka ardhur i kompletuar edhe nga ana vizuale.

Miksimin dhe masterizimin e këtij projekti e ka barë J Classic.

Pss publikimit të këngës, Ledri në Instagram ka shkruar ”ksi rima sju bjen me ngu cdo ditë”./21Media

Lajmet Ledri dhe Lluni publikojnë duetin “Narcos Albania” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!