“N’buzët e saj” publikohet nga Art Abazi

Këngëtari Art Abazi ashtu siç ka paraljmëruar sot ka publikuar projektin e tij të ri muzikor, shkruan Rahovci.info.tv

“N’buzët e saj” mbanë titullin kënga e re e cila është shoqëruar edhe me videoklip.

Për muzikën e këngës janë kujdesur Gent Myftaraj dhe Art Abazi.

“S’më Doje” është projekti i fundit i Artit që e solli vitin e kaluar./21Media

Lajmet “N’buzët e saj” publikohet nga Art Abazi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!