Pamje nga pushimet e Rashicës

Sulmuesi kosovar, Milot Rashica këto ditë të nxehta po i kalon në pushime me familjen e tij.

Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkizi vazhdimisht po publikojnë pamje nga këto pushime në rrjetet sociale, por nuk kanë zbuluar vendin se ku janë duke pushuar.

Kujtojmë se, Miloti dhe Belkizja janë martuar në vitin 2019 dhe së bashku kanë dy fëmijë. Dashuria e tyre është  bekuar me djemë./21Media

Lajmet Pamje nga pushimet e Rashicës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!