Almeda shfaqet e lumtur nga pushimet me familjen

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman janë duke pushimet verore me fëmijët e tyre.

Disa nga momentet e lumtura, dyshja i kanë publikuar për fansat e tyre në rrjetet sociale, shkruan Rahovci.info.tv

Familja e lumtur janë duek pushuar në Bodrum të Turqisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Almeda Abazi-Sayisman jeton tashmë prej vitesh në Turqi./21Media

Lajmet Almeda shfaqet e lumtur nga pushimet me familjen >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!